Onetec

Technologická novinka onetec® nemeckej spoločnosti Premium Aesthetic rieši špecifické problémov pokožky, a to s ohromujúcim okamžitým výsledkom. Neestetické kozmetické vady sú ihneď, účinne a bezpečne odstránené. Konečne existuje riešenie pre problémy, ktoré sa až doteraz museli liečiť prostredníctvom agresívnych technológií, často s výraznými vedľajšími účinkami.
Nová RWS-metóda
Technickým základom prístroja onetec® je nová RWS-metóda, ktorá sa na kozmetické účely využíva po prvýkrát. Jej princípom transformácia špeciálne modulovaných vysokofrekvenčných impulzov na teplo, vďaka čomu je možné dosiahnuť také presvedčivé výsledky ošetrení. Okrem toho je do prístroja začlenená RF (rádiofrekvenčná jednotka), ktorá sa využíva pri ošetrení vrások a spevnení spojovacích tkanív.

Prístrojom onetec® je možné ošetriť nasledujúce symptómy:
– Fibrómy
– Teleangiektázie
– Hemangiómy
– Pavúčikovitý névus
– Kuperózu
– Cievky
– Pigmentové škvrny
– Starecké škvrny
– Epilácia

– Vrásky

a to bezpečným a účinným spôsobom…

Vďaka nastaviteľným programom a pohodlnému ovládaniu je manipulácia s prístrojom jednoduchá a plynulá. Hodnoty prístroja – intenzita prúdu, dĺžka impulzu a modulácia rozsahu prúdu sú precízne riadené prostredníctvom mikroprocesoru, vďaka čomu je pokožku možné ošetriť jemným a účinným spôsobom.

onetec – viditeľné výsledky sú záležitosťou niekoľkých sekúnd!

Výhody prístroja onetec®
– Neinvazívna metóda
– Neprekonateľné viditeľné výsledky v priebehu niekoľkých sekúnd
– Žiadne vedľajšie účinky
– Minimálne zaťaženie pokožky a tkanív
– Bezkonkurenčná služba
– Jednoduché ovládanie
– Jedinečná technológia