Líčenie profesionálnou dekoratívnou kozmetikou

CINECITTÁ MAKE UP

Talianska profesionálna dekoratívna kozmetika CINECITTA MAKE UP pomenovaná podĽa popredného filmového štúdia CINECITTA, zastupuje vo svete líčidiel  rozmanitý a zvláštny svet. Táto svetoznáma značka a nevšedná kvalita si zaslúži, aby sa stala dostupnou jedine v profesionálnych salónoch krásy, čiže len odborníci v oblasti kozmetiky a vizáže sú autorizovanými distribútormi. CINECITTÁ MAKE UP je dekoratívnou kozmetikou filmových a televíznych štúdií v Európe a okrem toho, že je prítomný v tomto magickom svete, nezabúda ani na uspokojenie požiadaviek v každodennom živote. CINECITTÁ MAKE UP sa dostáva preto len do tých salónov, kde nároky sú vysoké, klientela a personál majú nadštandardné požiadavky a potrpia si na mimoriadnu kvalitu.

Ponuka produktov je nesmierne široká. Firma myslela na všetko – od palety leskov až po kamuflážne techniky. K perfektnému líčeniu patria aj dokonalé štetce, ktoré sú z prírodného materiálu. Sú tu aj produkty ako napr. MAGIC SECRET, TERRACOTTA, paleta práškových rúžov, pyramídy práškových tieňov s mikroglitrami. Podobné výrobky by sa ťažko hľadali pri iných značkách. Nesmieme zabudnúť na prezentačné panely, naplnené kufríky na líčenie, špongie, labutienky, taštičky a celý doplnkový sortiment.

Novým produktom je rada CINEMA, ktorá sa špecializuje na kompaktné očné tiene a práškové tiene s mikroglitrami. Famózne sú aj očné tiene veľmi odvážnych farieb, určené pre extravagantné zákazníčky a na večerné a teatrálne líčenie.  Výhodou značky CINEMA je, že jednotlivé kompaktné tiene sa môžu vyskladať do profeisonálnych a zákaznickych kaziet.

Líčenie:

  • denné -nahé
  • spoločenské luxusné
  • svadodbné