Vysokotlakové slnenie

Malé veľké solárium

Matrix Glammy L18-ER, so svojimi kompaktnými rozmermi a dizajnom, ktorý sa dokonale zhoduje s priamym okolím moderných štúdii, spája technológie s vysokou bezpečnosťou, komfort a efektivitu, ktoré charakterizujú všetky I.SO Italia soláriá. Glammy je určite „glamour-ozne“, ale zároveň je všestranné, mladé, ležérne a trendové, s názvom, ktorý odráža všetky jeho všestranné vlastnosti.

Koncentrovaná KVALITA

Napriek svojej kompaktnej veľkosti, Glammy sa jedná o výnimočné solárium, s radom technických vlastností, vďaka ktorým je jedným z najlepších profesionálnych strojov. S 18 UV-A lampami, Matrix Glammy L18-ER má 3 veľké opaľovacie panely, z ktorých každý pozostáva zo 6 vysokotlakových ER reflektorov, dosahujúcich silné opaľovacie výkony s minimálnou spotrebou energie. Spodný panel je umiestnený pod plexisklom, ktorý pomalým a trvalým naklápacím pohybom zaručuje perfektné šírenie emisií a vyhýba sa tvorbe oblastí nadmerného hromadenie tepla.

360 ° Efektívnosti, pohodlia a bezpečia

Solárium obklopuje užívateľa dokonale, bez pocitov z klaustrofobie, vďaka veľkej vzdialenosti medzi opaľovacími panelmi. Vetranie na tvár a telo sa nachádza v hornej časti solária, a vďaka pevnému plexisklu chladenému zospodu so systémom nútenej ventilácie zabezpečuje užívateľom perfektné opálenie. UV filtre majú patentovaný elektronický obvod, ktorý dokáže detekovať a varovať akékoľvek rozbitie filtra na LCD displeji, aj zastavenie opaľovania.